.....Advertisement.....
.....Advertisement.....

CCMS Honor Roll - First quarter 2011

-A A +A

Sixth Grade All A’s

Abigail Aulbach, Darrien Byrd, Jakob Doan, Angela Gentry, Tayttum Horine, Joey Howard, Damon Maines, Faith McBurney, Tiffany Molina, Grace Morgan, Jacob Robertson, Chasity Taylor and Kennedy Wilson.

Six Grade A/B’s

Mariah Adair, Autumn Adams, Macy Aldridge, Trystan Amick, Katelyn Andrews, Kyle Ashton, Emily Beach, Christopher Belcher, Alana Brands, Triston Callis, Abigail Chandler, Braedyn Cole, Caitlyn Couch, Christian Culler, Evan Dermon, Keragan Egerton, Shelby Eskew, Abagail Evans, Mace Evans, Maya Foree, Taylor Green, Dylan Groves, Nathan Hadley, Fields Hamilton,
Ciara Hamilton, Rebecca Hayden, Faith Hendren, Gavin Hicks, Savannah Hubbuch, Haley Martin, Trenton McGuire, Cameron McIntyre, Elizabeth Meadows, Kaitlyn Mefford, Dylan Mejia, Alec Mieske, Spiro Mouzakitis, Kacey Ogburn, Ashley Perkins, Fatima Rios, Garrett Sanders, Prentice Smith, Caleb Stephenson, Kyli Stumpf, Haley Tharp, Justin Tuttle, Rylee Tuttle, Gabriella Vaught, Jeremy Walker, Andrew Wardrup, Anna Webster, Aaliyah White, Zakkery Wilson, Breauna Wright and  Robert Yocum.

Seventh Grade All A’s

Amber Ashcraft, Mallary Bickers, Taylor Courtney, Guillermo Cruz, Mya Egerton, Ana Garcia, Sarah Hunt, Brandon Hurst, Rhiannon Jones, Evan McMahan, Alexis Meadows, Megan Mefford, Taylor Napier, Lauren Oak, Caleb Oeffinger, Nikul Patel, Hannah Polley, Deidra Proctor, Jenna Richmond, Jenah Roberts, Benjamine Shelton, Jacob Southworth, Brittany Stewart,  Camiron Taylor, Blake Tiller, Lauren Toombs, Christian Velasquez, Jace Walls, Samantha Westover and Mallory Wilkerson.

Seventh Grade All A/B’s

 Benjarmin Adams, Austin Beach, Katelynn Boren, Wyatt Boswell, Matthew Boyd, Dakotah Brown, Kendall Conley, Samuel Cuevas, Quinton Davidson, Haley Dermon, Jessi Dermon, Abagail Froelicher, Allison Gentry, Lucas Gibbs, Sebastian Glacken, Madison Hartman, Mckenzie Jones, Cheyenne Lawrence, Joshua Mahuron, David Marshall, Ericah Martinez, Shayla Mefford, Andrea Mendoza, Abigail Miracle, Emilee Pennington, Dillon Skirvin, Haizey Smith, Tyler Stewart, Drake Thayer, Brittany Turner, Garcia Valle, Krystian Wallace, Robert Wilson and  Kaylee Worrall.

Eighth Grade All A’s

 Jadyn Bailey, Natalie Bennett, Paul Cuevas, Kacie Dermon, Taylor Hayden, Benjamin Hogan, Robbie Howard, Autumn Martinez, Arial McBurney, Tyler Perry, Cody Robertson, Nicole Sculley, Allie Simmons, Kelsey Wallace and Elliann Yocum.

Eighth Grade All A/B’s

 Hailey Ashton, Jade Blaisdell, Kimberly Brown, Taylour Brown, Alexander Burns, Kaitlynn Clark, Sylvia Cruz, Cody Damron, Madison Dawson, Jacob Evans, Miranda Groseclose, Brett Hall, Jacy Hofmann, Sarah Holloway, Sidney Holloway, Alexander Jeffrey, Colton Jeffries, Victoria Kamphouse, Ezekiel Kates, Clay Keeton, MaKayla Lillard, Harrison Marsh, Hunter Mayo, Carmen McArter, Sarah McArter, Bradley McEndre, Connor McGuire, Guthrie Powers, Justin Ray, Hannah Robbins, Shaylyn Saulsberry, Nava Segura, Sierra Sonier, Jacqueline Stout, Kelsey Trapp and  Haley Wilson